Končí cvičební a tréninkový rok 2012 - 2013

24.06.2013 13:48

Stolní tenis zakončil svoji sezónu již koncem dubna. Volejbalisté chodí většinou hrát na venkovní kurt. Soubor Tyrš má prázdniny. Odbor všestrannosti ukončil cvičení dětí 4. června závodem v lese, 21. června se sešly cvičenky s cvičitelkami ve Fontáně, aby se pobavily v závěru cvičebního roku. Poslední pravidelné cvičení žen bude v úterý 25. června od 19 hodin. Během prázdnin však mohou ženy chodit cvičit  v úterý od 9 hodin s Vendulou ( seniorky) a od 20 hodin na kondiční a aerobní  hodiny, při kterých se budou cvičitelky střídat. Šachisté také ukončují sezónu  koncem června. Venku na hřišti pokračuje turnaj v pétanque.

Pravidelný provoz v sokolovně začne v pondělí 2. září. Podrobný rozvrh hodin bude včas zveřejněn ve vývěsce před sokolovnou i na našich webových stránkách.

Předtím ale chceme provést generální úklid sokolovny. Výbor plánuje brigádu ve dvou dnech a to ve čtvrtek, 22. a v pátek 23. srpna vždy od 15 hodin.

Přeji všem členům TJ i ostatním příznivcům hezké léto, prima odpočinek a hodně zajímavých zážitků.

V. Nováková