Podlaha a benefice

19.08.2011 21:28

Podlaha je pryč

Díky hojné účasti brigádníků a brigádnic byla za úterý a středu vybourána dřevěná část podlahy v sokolovně (parkety, prkna, polštáře). V sobotu 20. srpna se vyváží zásyp - škvára. Děkujeme títmo firmě Ekologie, která ochotně poskytla kontejner a uloží škváru bezplatně na skládku. To je pro nás velká pomoc!

Vybourané parkety chceme prodávat zájemcům jako topivo. Jeden kus za 50 haléřů. Je to suché dubové dříví. Prodej se může uskutečnit na požádání kdykoliv.

Přijďte v sobotu 27. srpna na hřiště za sokolovnou!

TJ spolu s dalšími partnery pořádá "Prázdninovou behefiční akci", jejíž  výtěžek bude věnován na konto rekonstrukce podlahy v sokolovně. Odpolední program je zaměřen na děti, večer pak pro dospělé. Kromě různých soutěží a závodů se děti mohou těšit na mistra republiky v ledové ploché dráze, na loutkové divadlo, na vystoupení mistryň světa a nebude chybět ani tombola. Kromě toho můžete využít i službu, kterou nabízela Městská policie již před časem v Lánském zpravodaji - můžete si nechat zaregistrovat svoje jízdní kolo. Stačí kolo přivézt, znát značku a výrobní číslo, případně doklad o nákupu kola.

Odpoledne i večer budeme prodávat dobré jídlo a pití. Večer  pro zábavu zahrají dvě kapely. Podvečerní program zpestří dražby parket s podpisy významných osobností, obrazů Petra i Karla Kellnerových , tombola pro dospělé a nakonec kolem 22. hodiny se můžete těšit na taneční překvapení. Zábava skončí o půlnoci.

Celodenní vstupné pro děti do 15 let je 20,- Kč, pro ostatní 40,- Kč a rodinné vstupné (rodiče a 2 - 3 děti) 100,- Kč. Věřme, že nám počasí bude přát! Přijďte podpořit dobrou věc!

Uvítáme dobrovolníky, kteří pomohou s organizací odpoledních soutěží.