Prázdniny v sokolovně a na hřišti

11.07.2012 10:43

Úspěšně jsme uzavřeli cvičební a sportovní sezónu 2011 - 2012.  Volejbalisté i stolní tenisté si vedli velmi dobře v turnajích a soutěžích, aerobik týmy Báry Ladrové získaly 16 ocenění za tuto sezónu, do cvičení chodí ženy stále rády a rozloučily se posezením v Narpě dne 28. června.  Devět cvičenek nás reprezentovalo na XV. všesokolském sletu v Praze.

Sportovní dění ale nepřestalo. Ženy mají možnost chodit cvičit i o prázdninách. Úterní cvičení od 9 hodin ráno je určeno starším ženám, od 20 hodin pak  probíhá kondiční a posilovací cvičení. Kdo chce, může s námi jít i na vycházky s holemi NW a to vždy v pondělí se srazem v 8:30 hodin před sokolovnou. V plném proudu je také turnaj v pétanqu. Škoda jen, že se nepodařilo obnovit nohejbalové turnaje. Chybí člověk, který by je organizoval.

V sokolovně probíhají různé opravy a vylepšení a to na dámském sociálním zařízení a v šatně Tyrše. Výbor vybral nového správce, který začne naplno fungovat od 1. srpna. Prozatím provádějí úklid sokolovny a na hřišti členky výboru TJ. Ve druhé polovině srpna nás čeká generální úklid sokolovny, abychom se zahájením  cvičební a sportovní sezóny 2012-2013 přivítali všechny sportující v pěkném prostředí. Termín úklidu bude oznámen ve vývěsce a v místním rozhlase.

Přeji všem členům i příznivcům Sokola hezké léto!

V. Nováková