Prezentace na jedničku

23.02.2012 10:17

V neděli 19. února probíhala v sokolovně od 16 hodin prezentace cvičení lánských cvičitelek. Sešlo se 30 žen, které vyzkoušely i nové cvičební styly, než na jaké jsou zvyklé. Začalo se pomalu chi-toningem, který vedla Martina. Horní a dolní část těla  zaměstnal bodystyling Míši a Markéty.  Nohy a lýtka dostaly zabrat při Janině irském aerobiku. Všechny bez rozdílu věku vyzkoušely i discofit s Bárou doplněný barevnými světly jako na pravé diskotéce. Pak už jenom zklidnění a protažení s Vendulou a dvě a půl hodiny cvičení jsme měly za sebou. Díky všem cvičitelkám, které cvičení vedly! Znovu dokázaly, že v lánském Sokole  jsou kvalitní cvičitelky, které se neustále vzdělávají, přinášejí do hodin stále nové prvky, a tak je jejich cvičení zajímavé, zábavné a vyhledávané. Jen tak dál!