Šachy v sezóně 2012-2013

04.02.2013 12:22

Ve Středočeské regionální soutěži ve skupině B startuje v této sezóně celkem  jedenáct pětičlenných družstev. Po 7. kole z těchto 11 kol je družstvo TJ Sokol Lány na pěkném 4. místě. Družstvo, které tvoří ve standardní sestavě Martin Přibyl (šest bodů ze šesti), Miroslav Koblic (čtyři body ze šesti), Martin Pucholt (tři bod ze šesti), Sofie Přibylová (tři body z pěti), Viktor Přibyl (dva a půl bodů ze šesti) a náhradník Richard Švarcbach celkem třikrát zvítězilo, dvakrát remízovalo a jednou prohrálo. Doma v Lánech hrajeme ještě dva zápasy - 17. 2. proti ŠK Kladno B a 24. 3. proti ŠK Zlonice B.

Úspěšně byl dokončen také turnaj O šachového mistra obce Lány 2011/2012, podrobná informace je v únorovém čísle Lánského zpravodaje.