Sokolské sportovní hry

21.07.2018 14:09

U příležitosti 100. výročí založení Sokola v obci Lány vás zveme na Sokolské sportovní hry, které se konají v neděli 29. července 2018. Více informací v přiloženém letáku.

Tělocvičná jednota Sokol Lány pořádá v rámci Sportovních her

v neděli 29. července 2018

ORIENTAČNÍ RODINNÝ BĚŽECKÝ ZÁVOD V LÁNECH.

Start je v 15:30 hodin na venkovním sportovišti za lánskou sokolovnou.

Pravidla a podmínky pro účast v závodě:

• Minimálně dvojčlenná skupina (účast jednoho rodiče nutná), maximální počet skupiny není omezen. Jeden z účastníků z přihlášené skupiny musí být starší 15ti let.
  • Soutěžní kategorie jsou vyhlášeny tři – zařazení soutěžních skupin bude dle nejmladšího účastníka. Rozdělení do skupin – rodiče s dětmi do 10ti let, rodiče s dětmi do 15ti let, rodiče s dětmi nad 15 let.
  • Registrace závodníků je možná v den konání her do 15:00 hodin u pořadatelů.
  • Závodníci po odstartování obdrží mapu Lán a registrační kartu. Startovací čas bude zaznamenám do registrační karty.
  • Přihlášené skupiny budou startovat v časovém rozestupu.
  • Na místech v katastru obce určených pořadatelem, budou kontrolní otázky a razítko pro označení registrační karty.
  • Po oběhnutí všech stanovišť se závodníci vrátí zpět na start a předají registrační kartu pořadatelům. Do karty jim bude zaznamenám cílový čas.
  • Pořadatelé vyhodnotí odpovědi na kontrolní otázky, za špatnou odpověď bude přičtena penalizace (její výši před startem oznámí pořadatel).
  • Vyhlášení výsledků bude po ukončení závodu, nejpozději však v 16:45 hodin.
  • Startovné je zdarma.