Stolní tenis zakončil úspěšný rok 2016

06.01.2017 19:15

Stolní tenisté zakončili úspěšný rok 2016 uspořádáním 2 tradičních turnajů.

Obsazení Vánočního turnaje dvoučlenných družstev bylo nebývale kvalitní. V konkurenci 16 dvojic z okresů Kladno, Rakovník a Beroun zvítězili Beneš (3. německá Bundesliga) a Voříšek (TSM Kladno), hráči úrovně 1. ligy. Velkým úspěchem je 2. místo kladensko-lánské dvojice mladíků Filip Strejc-Petr Moravec. Na 3. místě skončila šanovká dvojice Václav Hejda mladší a starší.

O silvestrovské dopoledne se sešlo v sokolovně na Silvestrovském turnaji pro lánské občany celkem 18 hráčů. I v posledním dni v roce si zasportovali a zhodnotili uplynulý rok.

Pořadí v kategoriích

závodní hráči:                                                neregistrovaní hráči:

1.         Láďa Moravec                                   1.         Přemek Lukáš.

2.         Milan Moravec                                   2.         Ivan Kostík

3.         Michal Brožek                                    3.         Luboš Borč

4.         Radek Trpák

5.         Vašek Jirkovský

Všem hráčům děkujeme za jejich účast.