Turnaj mládeže ve stolním tenise

17.01.2010 16:15

V sobotu 16. ledna 2010 uspořádal oddíl stolního tenisu TJ Sokol Lány turnaj, který se od jiných turnajů trochu lišil. Pozvali jsme na něj mládež, která s tímto sportem začíná a tak to byl jejich první turnajový zážitek. Z celého Rakovnicka se zúčastnil   j e d e n     hráč ! Z Kladenska pak bylo 6 hráčů (z toho 1 hráčka) z TJ Lány, 3 hráči z TJ Sokol Dříň  a 1 hráč z TJ Sokol Stochov. Celkem tedy máme na těchto 2 okresech 11 začínajících hráčů – je to moc nebo málo ??
Na jejich zápasech vládla  hlavně snaha a bojovnost, která je však základem pro zlepšování hry do budoucna.
A jaké byly jejich výsledky ?
V kategorii nejmladších žáků zvítězil Miloš Velc z TJ Sokol Stochov, 2. místo vybojoval Martin Benda z Rakovníka a na 3. místě skončil Martin Mikulík z TJ Sokol Dříň.
V kategorii mladších a starších žáků byl nejlepší Ondřej Průša z TJ Sokol Dříň, 2. místo obsadil Martin Hanzlíček z TJ Sokol Lány a na 3. místě skončil Fanda Matoušek, rovněž z TJ Sokol Lány.
Hrála se i čtyřhra, která skončila úspěchem dvojice Mikulík a Průša z TJ Sokol Dříň,
která ve finale porazila dvojici Selichar (Dříň) a Benda (Rakovník). 3. místo obsadila lánská dvojice Moravcová a Sláma.
Zástupci přítomných jednot se shodli, že tento turnaj nebyl poslední, a že brzy uspořádáme pro tyto mladé hráče turnaj další – doufáme, že s lepší účastí !