Venkovní areál TJ Sokol uklizen

26.04.2015 18:40

V sobotu, 18. a 25. dubna 2015 se sokolové sešli v hojném počtu, aby uklidili sportovní areál za sokolovnou a také prostor před sokolovnou. Vyhrabali jsme trávník, uklidili dříví, zasázeli chybějící keříky habrů, zaseli travinu a poházeli trávník hnojivem. Volejbalisté upravili své hřiště.  Na závěr jsme si opekli špekáčky a poseděli u ohně. Počasí se nakonec umoudřilo a bylo docela pěkně.

Areál je připraven k plnému letnímu využití. Prosíme všechny uživatele, aby udržovali pořádek, odpadky házeli do připravených košů a respektovali ustanovení provozního řádu. Brzy začne na jižní a východní  straně sokolovny stavební akce, proto prosíme všechny, aby na vymezené staveniště nevstupovali a ani jinak nekomplikovali stavařům průběh prací.

Jménem výboru děkuji všem, kdo se na úklidu podíleli.   V. N