Vyhodnocení turnaje v pétanque proběhne na "Voňavém adventu"

03.12.2012 22:52

Turnaj v pétanque obětavě a poctivě organizoval od jara do podzimu 2012 pan Oldřich Polášek. Přestože se jednalo o první ročník, můžeme konstatovat, že byl velmi úspěšný.  Turnaje se zúčastnilo 22 dvojic, čtyři v kategorii mládeže a 18 v kategorii dospělých. A že je to sport, který lze provozovat od dětství po kmetství, dokázali i letošní hhráči - sešli se tu ve věku od 3 do 87 let. Bylo odehráno celkem 84 zápasů, což je úctyhodné číslo když si uvědomíme, že se museli domlouvat vždy čtyři osoby na společném termínu. A jak to dopadlo?

V kategorii mládeže zvítězili Matěj Cingálek a František Špás, v kategorii dospělých Martina Cingálková a Aleš Vítek. Další umístění se dozvíte na slavnostním vyhodnocení turnaje, které proběhne na Voňavém adventu v sobotu 8. prosince 2012 ve 14 hodin v sokolovně. Oceněni budou nejen  vítězové, ale i hráči na dalších místech. Všechny účastníky turnaje prosíme, aby přišli , abychom udělali společné fotografie.