Výstavba pétanquového hřiště pokračuje

14.06.2011 11:56

Zabudováním betonových obrubníků na hřišti skončily zadávané práce, nyní již zbytek prací bude  ležet na dobrovolné brigádnické činnosti členů TJ, zprvu jen mužů, protože půjde o navážku hrubého kameniva. Ve středu, 15. června od 18 hodin budou volejbalisté navážet první vrstvu kameniva, aby se mohla tato část hutnit. Poté spoléháme na pomoc mužů z oddílů stolního tenisu a nohejbalu, při které se bude navážet zbývající část materiálu do hřiště a jeho okolí. Následné úpravy  již zvládnou ženy ( uhrabání zeminy, vysetí trávy, srovnání šotoliny apod) - společné brigády budou vyhlášeny. Čím rychleji všechny tyto práce zvládneme, tím dříve se pétanque bude moci hrát.. Celou akci financuje Obec z prostředků získaných  roce 2010 grantem Obec přátelská rodině.

V. Nováková, starostka