Z oddílu stolního tenisu

23.12.2009 20:37
Ve středu 23. prosince uspořádal oddíl stolního tenisu TJ Sokol Lány vánoční turnaj pro školní mládež.Zvítězil v něm Fanda Matoušek, na 2. místě se umístila Alenka Moravcová a 3. místo obsadil Martin Hanzlíček. Všichni účastníci získali ceny, věnované sponzory.
A jak ukončí rok 2009 naše družstva ? Družstvo "A" vstoupí do 2. poloviny soutěží na 8. místě v krajském přeboru I. třídy. Suverenně si vede družstvo "B", které v krajském přeboru II. třídy je na 1. místě se sedmibodovým náskokem. Družstvo "C", které hraje okresní přebor I. třídy, doplatilo na nemoc klíčových hráčů a je na posledním 12. místě. Družstvo "D", kde dostávají příležitost mladí hráči, si vede dobře a je na 5. místě s minimální ztrátou na čelo tabulky.
2. polovina soutěží začíná v sobotu 9. ledna přeborem mužů Sokolské župy Budečské a v neděli pokračujeme v soutěžích okresního přeboru. Krajské soutěže začínají o týden později.
Ladislav Moravec