Výsledky regionálního bodovacího turnaje mládeže ve stolním tenise 2018-19

08.10.2018 11:31

Nejmladší žactvo

Dvouhry
Pořadí Jméno Oddíl Rok narození Lány
1. místo Chládek David Sokol Nesuchyně 2008 190
2. místo Kasner Vít STC Slaný 2008 180
3. místo Elicer Lukáš STC Slaný 2010 170
4. místo Makarová Tereza STC Slaný 2009 160
5. místo Trnobranský Jan Sokol Buštěhrad 2008 150
6. místo Martinovský Jan TTC Kladno 2009 140
7. místo Toužimská Rozálie TSM Kladno 2009 130
8. místo Janečková Viktorie Sokol Lány 2008 120
9. místo Hošek Filip Sokol Lány 2008 110
10. místo Hrubý Filip Sokol Buštěhrad 2009 100
11.-12. místo Toužimská Leontýna TSM Kladno 2011 85
11.-12. místo Beránek Jakub Sokol Buštěhrad 2009 85
13. místo Šaroch Adam SKST Rynholec 2008 70
14. místo Chalachan Adam Sokol Buštěhrad 2009 60
15.-16. místo Chalupová Eva Sokol Lány 2009 45
15.-16. místo Cauz Marek Sokol Buštěhrad 2008 45
17.-19. místo Hill Daisy SKST Rynholec 2009 20
17.-19. místo Pelcová Julie SKST Rynholec 2008 20
17.-19. místo Šímová Aneta SKST Rynholec 2010 20

 

Mladší žactvo

Dvouhry
Pořadí Jméno Oddíl Rok narození Lány
1. místo Maurerová Lucie Sokol Hředle 2007 60
2. místo Hýžová Denisa TSM Kladno 2006 50
3. místo Tlustý Milan SKST Rynholec 2007 40
4. místo Koubík Jakub TSM Kladno 2006 30
5. místo Curtis Samuel STC Slaný 2007 20
6. místo Chalupa Šimon Sokol Lány 2007 10
         
Čtyřhry: společná soutěž
1. místo Pátek – Chládek      
2. místo Šafková – Hýžová      
3.-4. místo Chalupa J. – Pokorný      
3.-4. místo Kasner – Elicer      
5.-8. místo Makarová – Curtis      
5.-8. místo Tlustý – Šíma      
5.-8. místo Martinovská – Martinovský      
5.-8. místo Janečková – Chalupová      
9.-16. místo Hill – Pelcová      
9.-16. místo Koubík – Solčáni      
9.-16. místo Hošek – Chalupa Š.      
9.-16. místo Trnobranský – Cauz      
9.-16. místo Konupka – Beránek      
9.-16. místo Jorda – Deverová      
9.-16. místo Šaroch – Šímová      
9.-16. místo Chalachan – Hrubý      

 

Starší žactvo

Dvouhry
Pořadí Jméno Oddíl Rok narození Lány
1. místo Martinovská Alena TTC Kladno 2005 110
2. místo Šafková Veronika TSM Kladno 2005 100
3. místo Pokorný Jan Sokol Nové Strašecí 2005 90
4. místo Chalupa Jan Sokol Lány 2005 80
5. místo Šíma Matěj SKST Rynholec 2005 70
6. místo Solčáni Matyáš TSM Kladno 2005 60
7. místo Pátek Štěpán Sokol Nesuchyně 2005 50
8. místo Deverová Lucie KST Rakovník 2005 40
9. místo Novotný Martin TSM Kladno 2005 25
10. místo Jorda Matěj KST Rakovník 2005 25
11. místo Konupka Jan Sokol Buštěhrad 2005 10