Výsledky vánočních turnajů

06.01.2020 12:08

Přestože mistrovské soutěže mají ve vánočním období pauzu, oddíl stolního tenisu nezahálel a v této pauze uspořádal několik turnajů. Prvním turnajem byl turnaj dvojic, kterého se v letošním roce zúčastnilo celkem 8 párů hrající okresní až ligové soutěže. Následoval tradiční Silvestrovský turnaj pro členy oddílu a lánské občany.  Posledním turnajem byla 4. část série regionálních turnajů mládeže, v rámci které se konaly i okresní přebory mládeže ve všech věkových kategoriích.

Za náš oddíl tímto děkujeme všem hráčům a hráčkám, kteří se turnajů zúčastnili.

 

Výsledky:

Vánoční turnaj 2-členných družstev
  Lány, 29.12.2019  
     
Pořadí Jméno Oddíl
1. místo Vajcová K. – Brožek M. Sokol Lány
2. místo Moravec P. ml.- Černý M. Sokol Lány – STC Slaný
3. místo Hýža D. – Vojna D. ČZ Strakonice – TSM Kladno

 

Silvestr:
Neregistrovaní:
1. Švácha Jiří
2. Borč Luboš
3. Zelenka Martin

Ženy:
1. Moravcová Martina
2. Šváchová Eva
3. Hamříková Alice

Registrovaní:
1. Moravec Petr ml.
2. Brožek Michal
3. Moravec Petr st.

 

Okresní přebory mládeže 2019-20.pdf (90,9 kB)

Výsledky 4-Lány - RBTM 2019-20.pdf (141,7 kB)