Zprávy ze stolního tenisu

17.04.2012 04:57

Na přelomu března a dubna vrcholí sezona stolního tenisu. Končí mistrovské soutěže a čeká nás pořádání turnaje veteránů a důležitých bodovacích turnajů mládeže.

Největším úspěchem letoška bylo 3. místo družstva dorostu na přeboru kraje, 5. místo A-družstva v dlouhodobé krajské soutěži 1. třídy a průběžné 7. místo Petra Moravce v bodování kategorii starších žáků.

V soutěžích jsme letos měli i další družstva – B-družstvo ještě bojuje o održení v kraské soutěži 2. třídy, C-družstvo skončilo na 9. místě v okresním přeboru 2. třídy a D-družstvo bylo 8. v okresním přeboru 5. třídy. Naši žáci a dorostenci se pravidelně zůčastňují bodovacích turnajů a už také hrají pravidelně soutěže družstev dospělých.

Soutěžní sezonu zakončíme uspořádáním krajského turnaje nejlepších starších žáků TOP 16 v úterý 1.5. v lánské sokolovně.

V březnu se hrálo o tituly přeborníků Lán a zde jsou vítězové v jednotlivých kategoriích:

muži – Petr Moravec

starší žáci – David Běloušek

mladší žáci – David Běloušek

Vítězové kategorií získají putovní pohár, na který jsou vyrývána jména přeborníků Lán už od roku 1976.