Aktuality

v sobotu 9.12.2023 jsme v rámci obecní akce Lánské Přástky 2023 zorganizovali opět sokolskou kavárnu s cílem přivydělat si do sokolské pokladny peníze na provoz naší jednoty.

Děkujeme za podporu v soutěži Hýbeme se hezky česky s Penny. Ve finále jsme obsadili druhé místo, za které jsme získali ovoce, pitíčka, sušenky a oříšky pro naše cvičence a finanční výhru, za kterou jsme pořídili molitanovou sadu na cvičení.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na výsadbě nových líp a občerstvení. I když ze začátku počasí moc nepřálo, nakonec se umoudřilo a sázení se povedlo. Věříme, že nám stromy budou dělat jen a jen radost.

U příležitosti 160. výročí založení Sokola zasadíme za sokolovnou nové lípy. Srdečně vás zveme na společné sázení v sobotu 22. října 2022 v 10:00 hodin.