Oddíly

Všestrannost

Proč se nazýváme odbor všestrannosti? Protože do naší činnosti zahrnujeme opravdu co nejvšestrannější aktivity - od aerobiku, kondičního a zdravotního cvičení až po lehkou atletiku, turistiku, plavání, kolektivní sporty, hry apod. Cvičební hodiny vedou cvičitelky a trenéři, kteří mají příslušnou cvičitelskou kvalifikaci a stále se vzdělávají účastí na různých seminářích a školících akcích.

Rozvrh cvičení

pondělí
16:00 - 18:00 Aerobik s Bárou
18:00 - 19:00 Fitness jóga - Martina Moravcová
úterý
9:00 - 10:00 seniorky - Vendula Nováková
16:00 - 17:30 mladší žáci - Soňa Badziony, Alena Šilhanová a Hana Mésárošová

19:00 - 20:00 zdravotní cvičení - Jana Porcalová, Míša Buřičová, Helena Hrdličková a Soňa Badziony
20:00 - 21:00 aerobní cvičení - Jana Porcalová

čtvrtek
15:30 - 16:30 rodiče a děti - Pavlína Kučerová, Aneta Stránská
18:00 - 19:00 kondiční cvičení - Martina Moravcová

Podmínky: čistá sportovní obuv, bez žvýkaček a bonbónů, mít zaplacené členské a oddílové příspěvky nebo platit každou hodinu cvičitelce.

Kolik platíme? Podrobné informace o platbách jsou uvedeny v záložce "ČLENSTVÍ".

Volejbal

Aktuální informace o oddíle a fotografie naleznete na stránkách www.vklany.cz.

Kořeny lánského volejbalu sahají hluboko. Po založení Sokola v Lánech se pravidelně scházelo a trénovalo družstvo dorostenců a mužů.

V červnu 1973 se volejbaloví nadšenci pustili do stavby antukového volejbalového kurtu, který situovali východní stranou od sokolovny. Postupem času kurt přestal vyhovovat a svou kvalitou znemožňoval pravidelné tréninky.

V roce 1985 se uskutečnilo "vzkříšení" volejbalového oddílu, který v letních měsících zpočátku využíval asfaltové hřiště v lánské škole a poté po drobné rekonstrukci antukové hřiště u sokolovny.

Na podzim roku 2004 se využil grant schválený župou Budečskou a za pomoci firmy Sibera System se kompletně hřiště rekonstruovalo. Poslední práce proběhly v roce 2005, kdy byl kurt slavnostně otevřen.

Volejbal je hra kolektivní, fyzicky nenáročná a vhodná pro smíšená družstva všech věkových kategorií. Neustále hledáme příznivce tohoto krásného sportu, kteří by s námi chtěli trénovat a rozšířit řady našeho oddílu.

Stolní tenis

Je jediným oddílem v TJ, jehož někteří členové jsou registrováni a hrají mistrovské soutěže.
Kdy oddíl trénuje? Každou středu a pátek od 17:00 do 21:00 hodin.
Podmínky: čistá sportovní obuv, bez žvýkaček,
Podrobné informace o platbách jsou uvedeny v záložce "ČLENSTVÍ".
Soutěže a mistrovské zápasy se hrají zpravidla v sobotu a v neděli.